Infraraudonųjų spindulių langai termografijoje, IR "windows", diagnostika elektros įrangos

Ár / bérleti díj: 10 000 Ft (HUF)

Rovat: Műszaki cikk, elektronika » Egyéb

Elhelyezkedés: Külföld, Németország, Lübeck | Térkép Megtekintés térképen

A hirdetés feladásának ideje: 2017. 04. 02. 13:33

  • Fen__tres_infrarouges_pour_de_la_thermographie__IR_windows__le_diagnostic_de_l__BALTECH_TR_55__75.jpg
  • BALTECH_TR_95W_Infrared_window_for_thermography__IR_windows__diagnostics_of_electrical_equipment.jpg
  • ___________BALTECH_TR_01800_Zorro_____________________________________________________.jpg
  • Oprava_cerpadiel__oprava_ventilatorov__anal__za_vibracii.jpg
  • A_termografia__c__maras__pir__metros__uma_janela_de_infravermelho__IR_Windows.jpg
Infraraudonųjų spindulių langai termografijoje, IR "windows", diagnostika elektros įrangos

"Universalus priežiūra ir ремонты įranga" bendrovė BALTECH sukūrė į 2000г. Į 2006m. mes sukūrėme koncepciją "Patikima įranga", o 2011m buvo priimta nauja strategija, Patikimumas technologies".
Sąvoka Patikimumas technologies remiasi statistika labiausiai paplitusių ir dažnai pasitaiko defektų pramonės įranga.

Statistika bendrovės BALTECH leidžia nustatyti labiausiai "silpnas" mazgai mašinų ir mechanizmų, kad po to, kai atliko analizę padaryti, kad pokyčiai technologijų atnaujinimo padidinti patikimumą įranga, tolesnio naudojimo. Taigi, mūsų koncepcija turi filosofiją sukurti "amžinojo" mechanizmas.
Suteikiame pavyzdys iš vieno Techninio audito, atliko mūsų kompanija viename iš металлургических įmonių.
Skyriaus vyriausiasis energetikos turėjo daug неплановых (įspėjimo) neveiksnumą elektros įrangą: электрощиты, paskirstymo skydai, skydai, automatikos ir serverio skydai, kuriuos jie periodiškai kontroliuoja naudojant infrared thermometer BALTECH TL-0208C.

Kalbant apie technologijų saugumo kompanija " BALTECH metu, atliekant Techninį auditą, buvo netekimą potvarkius, kurie griežtai запрещали atidaryti skydai po įtampa. Tačiau ši išimtis buvo priimtas электриками ir энергетиками atlikti šilumos diagnostika (mėnesio temperatūros kontrolės) šio tipo įranga ir daug kitų objektų, esančių iš jų atsakomybės.

Pagal taisykles pačių saugumui gali atlikti darbai, kai atviros электрошкафах ir pagrindinių paskirstymo skelbimų lentose tik tuo atveju, jei specialistas apsirengęs visą specialų kostiumą elektrikas. Šios rūšies drabužių šioje įmonėje niekada nebuvo. Kaina импортного specializuota комбинезона elektrikas su перчатками, kauke ir ботинками sudarė 1250€. Kad aprūpinti visus elektros reikėjo išleisti sumą brigados bendras численностью 40 žmonių 50000€. Svarbiausia yra tai, kad jei pažeista герметизация комбинезона elektrikas, tada jis tampa ne saugus ir saugumo problema atsiranda vėl. Laikas переодевания ir daugiau keičiama drabužiai, taip pat sukuria nepatogumų darbo specialistai. Drabužius reikia nešiotis su savimi, arba eiti į nutolusį objektą visiškai komplekte drabužių.

Bendrovė BALTECH rado sprendimą universalus ir умного techninė priežiūra ir remontas elektros įrangos. Šio plieno įmonių buvo paprašyta įdiegti į visus spintos elektros įranga infraraudonųjų spindulių lango (IR "windows") serijos BALTECH TR-55W ir BALTECH TR-95W, o taip pat labiausiai modernus термографический " BALTECH TR-01800 Zorro su 3D multimedijos видеомодулем ir matricos 640х480 taškų. Šis kompleksinis sprendimas dėl strategijos "Technologijų patikimumą" leido atlikti тепловизором kokybišką термографию, infraraudonųjų spindulių langų, kurie buvo nustatytas aukštas arba atvirkščiai, labai mažai, kad būtų patogiau stebėti jungiami 3D видеоочки išsamią priežiūros, o svarbiausia buvo užtikrinti saugumą, t. k. отпала reikia atidaryti visus elektros spintos. Įdomiausia, kad tai modernus sprendimas buvo pigiau ir ekonominiu požiūriu. Kaina šio sprendimo komplekse sudarė 39890€ c mokesčių ir nemokama lavinimu į металлургическом įmonės pagal kursą TOP-104 "Pagrindai тепловизионной diagnostika, elektros įranga" visų brigadų pervežimui šio serviso departamentas.

Bendrovė BALTECH GmbH "kviečia visus techninių specialistų mokymo mokymo Patikimumas technologies".

Kapcsolatfelvétel:
Ingatlanjog