Na podczerwien, okna podczerwieni, IR-windows, diagnostyka wyposazenia elektrycznego

Ár / bérleti díj: 10 000 Ft (HUF)

Rovat: Műszaki cikk, elektronika » Egyéb

Elhelyezkedés: Külföld, Németország, Lübeck | Térkép Megtekintés térképen

A hirdetés feladásának ideje: 2017. 04. 02. 13:39

  • BALTECH_TR_55__75__95W__La_thermographie_______________armoires_electriques.jpg
  • ___________BALTECH_TR_01800_Zorro_____________________________________________________.jpg
  • A_termografia__c__maras__pir__metros__uma_janela_de_infravermelho__IR_Windows.jpg
  • Popravak_pumpi__remont_ventilatora__analiza_vibracija.jpg
Na podczerwien, okna podczerwieni, IR-windows, diagnostyka wyposazenia elektrycznego

"Uniwersalne konserwacja i naprawa sprzętu" firma BALTECH opracowała w roku 2000. W 2006 roku opracowaliśmy koncepcję "Bezpiecznego urządzenia", a w 2011 roku została przyjęta nowa strategia Solidność technologies.

Koncepcja Solidność technologies opiera się na statystykach z najbardziej typowych i najczęściej występujących wad w sprzęcie przemysłowym.

Statystyki spółki AME pozwala określić najbardziej "słabe" i podzespoły maszyn i mechanizmów, aby po przeprowadzeniu analizy dokonać zmian w technologii remontów w celu zwiększenia niezawodności sprzętu w dalszej eksploatacji. W ten sposób nasza koncepcja ma filozofię tworzenia "wiecznego" mechanizmu.
Oto przykład z jednego audytu Technicznego przeprowadzonego przez naszą firmę na jednym z przedsiębiorstw hutniczych.

Dział głównego energetyka miał wiele неплановых (awaryjnych) przestojów i urządzeń elektrycznych: электрощиты, rozdzielnice, tablice automatyki, jak i serwera, osłony, które są okresowo kontrolowane za pomocą infrared thermometers BALTECH TL-0208C.

Z punktu widzenia bezpieczeństwa przez BALTECH w trakcie prowadzenia audytu Technicznego stwierdzono naruszenie przepisów, które surowo zabronił otwierać osłony pod napięciem. Ale to wyjątek podjęto elektryków i energetyków do wykonywania diagnostyki cieplnej (miesięcznego kontroli temperatury) tego rodzaju sprzętu i wielu innych obiektów znajdujących się u nich odpowiedzialności.
Zgodnie z zasadami bezpieczeństwa może wykonywać prace przy otwartych электрошкафах i głównych rozdzielnic i billboardach tylko w przypadku, jeśli specjalista ubrany w pełny specjalny kombinezon elektryka. Tego typu ubrania, w tym zakładzie nigdy nie było. Wartość importu specjalnego kombinezonu elektryka z rękawiczki, maski i butami wynosiła 1250€. Aby ubrać wszystkich elektryków trzeba było wydać kwotę na brygady, w sumie 40 osób 50000 zł. Najważniejsze, że w przypadku uszkodzenia uszczelnienia kombinezonu elektryka, to jest nie bezpieczne, problem bezpieczeństwa pojawia się ponownie. Czas na przebieranki i dodatkowa, wymienna odzież, oraz stwarzają dyskomfort pracy dla specjalistów. Odzież należy nosić ze sobą, albo iść na zdalny obiekt w pełnym zestawie ubrań.
Firma AME znalazł rozwiązanie do uniwersalnych i inteligentny konserwacji i napraw sprzętu elektrycznego. Do tego huty spółki został wyświetlony monit o zainstalowanie na wszystkie szafki instalacji elektrycznych na podczerwień, okna (IR-windows) z serii BALTECH TR-55W i BALTECH TR-95W, a także najnowocześniejszy термографический kompleks BALTECH TR-01800 Zorro 3D, multimediów видеомодулем i matrycą 640 x 480 pikseli. To kompleksowe rozwiązanie w zakresie strategii "Technologii bezpieczeństwa" pozwoliło wykonywanie тепловизором jakości термографию, dla podczerwieni okien, które były montowane wysoko lub odwrotnie bardzo nisko dla wygody obserwacji łączą się z 3D i wideo, do szczegółowej obserwacji, a co najważniejsze zostało zapewnione bezpieczeństwo, ponieważ nie ma potrzeby otwierać wszystkie szafy elektryczne. Najciekawsze jest to, że to nowoczesne rozwiązanie okazało się tańsze, a z ekonomicznego punktu widzenia. Koszt tego rozwiązania w kompleksie wyniósł 39890€ c podatków i bezpłatnym szkoleniem w hutniczym przedsiębiorstwie według kursu TOP-104 "Podstawy stworzeniem termowizyjnej diagnostyki urządzeń elektrycznych wszystkich brygad tego serwisu departamentu.
Firma BALTECH GmbH, zaprasza wszystkich techników na szkolenia szkolenie Solidność technologies.

 

Kapcsolatfelvétel:
Ingatlanjog