Kizilötesi pencere icin termografi, KIZILÖTESI, windows, tani elektrikli ekipman

Ár / bérleti díj: 10 000 Ft (HUF)

Rovat: Műszaki cikk, elektronika » Egyéb

Elhelyezkedés: Külföld, Németország, Lübeck | Térkép Megtekintés térképen

A hirdetés feladásának ideje: 2017. 04. 02. 13:43

  • Installation_of_capacitor_high_voltage__IR_Windows__BALTECH_TR_55W.jpg
  • La_termografia__las_camaras_termograficas_____________los_rayos_infrarrojos_de_la_ventana__IR_Windo.jpg
  • T_mir_nasoslari_t_mir_azarkesl_ri_vibrasiya_analiz.jpg
  • Thermografie__W__rmebild__Pyrometer__Infrarot_Fenster__IR_Windows.jpg
Kizilötesi pencere icin termografi, KIZILÖTESI, windows, tani elektrikli ekipman

«Evrensel bakım ve onarım ekipmanları» şirket BALTECH geliştirdiği 2000 yılından. 2006 yılında, biz geliştirdik «kavramını Güvenilir ekipman», 2011 kabul edildi, yeni bir strateji Reliability technologies.
Kavram Reliability technologies dayalı istatistiklere göre en yaygın ve sık görülen bir kusur endüstriyel ekipman.
İstatistikler şirket BALTECH belirlemenize olanak sağlar en «zayıf» ana makineler ve mekanizmalar için yukarıdaki analiz sonra, değişiklik yapmak teknoloji onarım güvenilirliğini artırmak için donanım daha fazla kullanım. Bu nedenle, bizim bir kavram vardır felsefesini oluşturmak «ebedi» bir mekanizma.
Bir örnek vereyim bir Teknik denetim tarafından yürütülen firmamız birinde demir ve çelik işletmeleri.
- Saat açık ana enerji bir dizi vardı неплановых (acil) kesinti elektrik: электрощиты, dağıtım panoları, otomasyon panoları ve sunucu kalkanlar, onlar periyodik kontrol ile infrared thermometers BALTECH TL-0208C.
Açısından güvenlik önlemleri şirket BALTECH yapılırken, Teknik denetim, tespit edilmiştir aykırı düzenlemeler olan kesinlikle yasaktı açmaya kalkanlar gerilim altında. Ama bu bir istisna kabul edilmiş elektrik tesisatları ve энергетиками gerçekleştirmek için termal tanı (aylık kontrol hızı) bu tür ekipman ve diğer bazı nesne, olan var sorumluluk.

Kurallara göre güvenlik tedbirleri ve çalışmaları yürütmek üzere bir açık электрошкафах ve ana dağıtım panoları, yalnızca, eğer bir uzman giymiş tam bir özel tulum elektrikçi. Bu tip bir servisi bu işletmede olmamıştı. Maliyeti ithal özel tulum elektrikçi eldiven, maske ve ayakkabı idi 1250€. Giyinmek için tüm elektrikçiler gerekli harcama tutarı tugay olmak üzere toplam 40 kişi 50000€. En önemlisi, eğer kırık sızdırmazlık tulum elektrikçi, o zaman olur değil güvenli ve güvenlik sorunu yeniden görünür. Zaman değişen ve ek harici giyim, aynı zamanda oluşturmak için büyük sıkıntı işin uzmanları. Tutmak gerekir taşımak için ya da gitmek için bir uzak nesne komple giysi.

Şirket BALTECH buldum çözümü için evrensel ve akıllı bakım ve onarım elektrik ekipman. Bu metalurjik işletmeler ayarlamak istendi tüm dolaplar elektrik kızılötesi pencere (IR-windows) serisi BALTECH TR-55W ve BALTECH TR-95W, hem de en modern termal kompleksi BALTECH TR-01800 Zorro 3D multimedya видеомодулем ve matris 640x480 piksel. Bu entegre çözüm stratejisi «Teknoloji " güvenilirlik» izin gerçekleştirmek kavrama çubuğu kaliteli термографию için kızılötesi pencereler yüklü olan yüksek ya da tam tersi çok düşük kolaylık sağlamak için gözetim bağlanır 3D видеоочки için detaylı gözlem ve en önemlisi edildi güvenlik, t. k., artık ihtiyaç açabilir elektrik panoları. En ilginç şey, bu modern bir çözüm olduğu ortaya çıktı daha ucuz ve ekonomik açıdan. Maliyeti bu çözüm karmaşık oldu 39890€ c vergi ve ücretsiz eğitim için çelik kurumsal karşımızda TOP-104 Temelleri «termal görüntüleme tanı elektrik» tüm ekipleri bu servis bölümü.

Şirket BALTECH GmbH davet ediyor, tüm teknik uzmanların, eğitim eğitim Reliability technologies.

 

Kapcsolatfelvétel:
Ingatlanjog