Infracervene okno pro termografie, IR-windows, diagnostika elektrickych zarizeni

Ár / bérleti díj: 10 000 Ft (HUF)

Rovat: Műszaki cikk, elektronika » Egyéb

Elhelyezkedés: Külföld, Németország, Lübeck | Térkép Megtekintés térképen

A hirdetés feladásának ideje: 2017. 04. 02. 13:48

  • ___________BALTECH_TR_01800_Zorro_____________________________________________________.jpg
  • BALTECH_TR_95W__Thermografie__W__rmebild__Pyrometer__Infrarot_Fenster.jpg
  • Thermografie__W__rmebild__Pyrometer__Infrarot_Fenster__IR_Windows.jpg
  • Oprava_cerpadiel__oprava_ventilatorov__anal__za_vibracii.jpg
Infracervene okno pro termografie, IR-windows, diagnostika elektrickych zarizeni

"Univerzální údržba a opravy zařízení" společnost BALTECH vyvinula v 2000. V roce 2006 jsme vyvinuli koncept "Spolehlivé zařízení", a v roce 2011 byla přijata nová strategie Reliability technologies.
Pojem Reliability technologies je založen na statistice nejčastějších a často se vyskytující vady v průmyslovém zařízení.

Statistika společnost BALTECH umožňuje identifikovat ty "slabé" uzly strojů a mechanismů, aby po provedené analýzy provést změny v technologii oprav pro zvýšení spolehlivosti zařízení při dalším provozu. Takže náš koncept má filozofii vytváření "věčného" mechanismus.

Příklad z jednoho Technický audit, provedený naší společností na jednom z hutních podniků.
Oddělení hlavního energetika měl mnoho неплановых (havarijních) výpadky elektrických zařízení: электрощиты, rozvaděče, panely automaty a server billboardy, které jsou pravidelně sledovány pomocí infrared thermometers  BALTECH TL-0208C.

Z pohledu bezpečnosti společnost BALTECH v době konání Technického auditu bylo zjištěno porušení pravidel, které je přísně zakázané otevírat štíty pod napětím. Ale tato výjimka byla přijata elektrikáře a энергетиками provést tepelnou diagnostiku (měsíční kontrolu teploty) tohoto typu zařízení a řadu dalších objektů, které u nich odpovědnost.

Podle pravidel bozp možné vykonávat práci při otevřených электрошкафах a hlavních distribučních billboard pouze v tom případě, pokud specialista oblečený v kompletní speciální kombinézu elektrikář. Tento druh oblečení je na tomto podniku ještě nikdy nebyla. Hodnota dovážených specializovaného комбинезона elektrikář s rukavicemi, maskou a boty činila 1250€. Oblékneme všech elektrotechniků bylo nutné vynaložit částku na brigády celkovým počtem 40 osob 50000€. Nejdůležitější je, že pokud je narušen těsnící комбинезона elektrikář, pak se to stane není bezpečné a bezpečnostní problém objeví znovu. Čas převlékání a další proměnlivé oblečení, také vytvářejí rušivé pro práci odborníků. Oblečení je třeba nosit s sebou, nebo jít na vzdálený objekt v plném kompletní oblečení.

Společnost BALTECH našla řešení pro univerzální a inteligentní údržbu a opravy elektrického zařízení. Pro tento hutní podniky byly vyzváni k instalaci na všechny skříňky elektrické infračervené okna (IR-windows) série BALTECH TR-55W a BALTECH TR-95W, ale také špičkové термографический komplex BALTECH TR-01800 Zorro s 3D multimediální видеомодулем a maticí 640x480 pixelů. Toto komplexní řešení podle strategie "Technologie spolehlivost" je dovoleno provádět тепловизором kvalitní термографию, pro infračervené oken, které byly instalovány vysoké, nebo naopak velmi nízké, pro snadné pozorování se připojují 3D видеоочки pro podrobné pozorování, a co je nejdůležitější byla zajištěna bezpečnost, t. odstranil potřebu otevírat všechny elektrické skříně. Nejzajímavější je, že je to moderní řešení se ukázalo být levnější a z ekonomického hlediska. Cena tohoto rozhodnutí v areálu byla 39890€ c daněmi a volným tréninkem v ocelárně ve výši TOP-104 "Základy tepelné zobrazovací diagnostika elektrických zařízení" všech brigád tohoto servisního oddělení.

Společnost BALTECH GmbH zve všechny technických odborníků na vzdělávací školení Reliability technologies.

Kapcsolatfelvétel:
Ingatlanjog