Infrapuna aken termograafia, IR-windows, diagnostika elektri seadmete

Ár / bérleti díj: 10 000 Ft (HUF)

Rovat: Műszaki cikk, elektronika » Egyéb

Elhelyezkedés: Külföld, Németország, Lübeck | Térkép Megtekintés térképen

A hirdetés feladásának ideje: 2017. 04. 02. 13:51

  • Fen__tres_infrarouges_pour_de_la_thermographie__IR_windows__le_diagnostic_de_l__BALTECH_TR_55__75.jpg
  • ___________BALTECH_TR_01800_Zorro_____________________________________________________.jpg
  • Termografi__termografi_kameraer__pyrometre__infrar__de_vindue__IR_Windows.jpg
  • T_mir_nasoslari_t_mir_azarkesl_ri_vibrasiya_analiz.jpg
Infrapuna aken termograafia, IR-windows, diagnostika elektri seadmete

"Universaalne hooldust ja remonti seadmed" firma BALTECH on välja töötanud 2000.a. Aastal 2006 (bgbl oleme välja töötanud kontseptsiooni "Usaldusväärseid seadmeid" ja 2011 võeti vastu uus strateegia Töökindlus technologies.

Mõiste Töökindlus technologies põhineb statistika kõige levinumad ja sageli esinevatel tööstuse seadmed.
Statistika firma BALTECH võimaldab määrata kõige "nõrgem" sõlmed masinad ja mehhanismid, et pärast analüüsitakse teha muudatusi tehnoloogia remonti parandada seadmete usaldusväärsuse, kui edasise tegevuse. Seega, meie kontseptsioon on filosoofia on luua "igavese" mehhanismi.

Siin on näide ühest Tehnilise auditi läbi meie firma üks metallurgia ettevõtted.
Osakonna ülem energeetika oli palju неплановых (keretööd) seisakute elektriseadmete: kokku elektrikilbi, vahendamise kilbid, automaatika kilbid ja server kilbid, mis nad perioodiliselt kontrollitud abil infrared thermometers BALTECH TL-0208C.

Seoses ohutuse firma BALTECH ajal teostada Tehniline audit, selgus rikkumise korraldused, mis on rangelt запрещали avada kilbid pingestatud. Kuid see erand tehti электриками ja энергетиками täitmiseks soojusenergia diagnostika (igakuise kontrolli temperatuuri) seda tüüpi seadmed ja mitmeid teisi objekte, mis neil on vastutus.

Vastavalt ohutuseeskirjad võimalik teha tööd, kui avatud электрошкафах ja peamine jaotus stendi ainult juhul, kui spetsialist on riietatud täielik spetsiaalne kombinesoon elektrik. Seda tüüpi riided on selles ettevõttes ei ole kunagi olnud. Hind imporditud spetsiaalse tunkede elektrik koos kindaid, maski ja ботинками oli 1250€. Et varustada kõik elektrikud oli vaja kulutada summa brigaadi kokku oli 40 inimest 50000€. Kõige tähtsam on see, et kui katki hermetiseerimine tunkede elektrik, siis muutub see ei ole ohutu ja turvalisuse probleem ilmub uuesti. Aeg muutub ja muu vahetusriided., põhjustavad ebamugavust töö spetsialistide. Riideid tuleb kanda endaga kaasas või minna serveri objekti täis komplekt riideid.
Ettevõte BALTECH leidnud lahenduse universaalne ja targa hooldus ja remont elektriliste seadmete. Selle metallurgia ettevõte paluti paigaldada kõik kapid elektriseadmete infrapuna aken (IR-windows) seeria BALTECH TR-55W ja BALTECH TR-95W, ja ka kõige kaasaegne термографический kompleks BALTECH TR-01800 Zorro 3D multimeedia видеомодулем ja maatriksi 640x480 pikslit. See terviklik lahendus strateegia "Tehnoloogia töökindlus" lubatud täita тепловизором kvaliteetset термографию, infrapuna aknad, mis on paigaldatud kõrge või vastupidi väga madal mugavuse vaatlus on ühendatud 3D видеоочки üksikasjaliku järelevalve, ja mis kõige tähtsam oleks tagatud turvalisus, t. elimineeritakse vajadus avada kõik elektri-kapid. Kõige huvitavam on see, et see on kaasaegne lahendus osutus odavam ja majanduslikust seisukohast. Hind antud lahenduse keeruline oli 39890€ c maksud ja tasuta koolitust металлургическом ettevõttes kursiga TOP-104 "Raames soojuskujutise elektriseadmete diagnostika" kõik brigaadid on selle teenuse osakond.

Ettevõte BALTECH GmbH kutsub kõiki tehniliste spetsialistide õppekava koolitus Töökindlus technologies.

 

Kapcsolatfelvétel:
Ingatlanjog