Baltech GmbH Germany - measurement devices, IR-windows, infrared cameras

Ár / bérleti díj: 10 000 Ft (HUF)

Rovat: Műszaki cikk, elektronika » Egyéb

Elhelyezkedés: Külföld, Németország, Lübeck | Térkép Megtekintés térképen

A hirdetés feladásának ideje: 2017. 04. 02. 13:54

  • BALTECH_TR_55__75__95W__La_thermographie_______________armoires_electriques.jpg
  • ___________BALTECH_TR_01800_Zorro_____________________________________________________.jpg
  • T_mir_nasoslari_t_mir_azarkesl_ri_vibrasiya_analiz.jpg
  • A_termografia__c__maras__pir__metros__uma_janela_de_infravermelho__IR_Windows.jpg
Baltech GmbH Germany - measurement devices, IR-windows, infrared cameras

«Універсальне технічне обслуговування і ремонти обладнання» компанія "BALTECH" розробила в 2000р. У 2006р ми розробили концепцію «Надійне обладнання», а в 2011р була прийнята нова стратегія Reliability technologies.

Концепція Reliability technologies заснована на статистиці найпоширеніших і часто зустрічаються дефектів в промисловому обладнанні.

Статистика компанії BALTECH дозволяє визначити найбільш «слабкі» вузли машин і механізмів, щоб після проведеного аналізу зробити зміни в технології ремонтів для підвищення надійності обладнання при подальшій експлуатації. Таким чином, наша концепція має філософію створення «вічного» механізму.

Наведемо приклад з одного Технічного аудиту, проведеного нашою компанією на одному з металургійних підприємств.

Відділ головного енергетика мав безліч непланових (аварійних) простоїв електрообладнання: електрощити, розподільні щити, щити автоматики і серверні щити, які вони періодично контролювали за допомогою пірометрів BALTECH TL-0208 C.

З точки зору техніки безпеки компанією BALTECH під час проведення Технічного аудиту, було виявлено порушення регламентів, які суворо забороняли відкривати щити під напругою. Але це виключення було прийнято електриками енергетиками для виконання теплової діагностики (щомісячного контролю температури) даного типу обладнання і ряду інших об'єктів, які перебувають у них відповідальності.

За правилами техніки безпеки можливо виконувати роботи при відкритих електрошафи та головних розподільних щитах тільки в тому випадку, якщо фахівець одягнений у повний спеціальний комбінезон електрика. Даного виду одягу на даному підприємстві ніколи не було. Вартість імпортного спеціалізованого комбінезона електрика з рукавичками, маскою і черевиками становила 1250€. Щоб одягнути всіх електриків необхідно було затратити на суму бригади загальною чисельністю 40 чоловік 50000€. Найголовніше, що якщо порушена герметизація комбінезона електрика, то він стає безпечним і проблема безпеки з'являється знову. Час перевдягання і додаткова змінна одяг, також створюють незручність для роботи спеціалістів. Одяг потрібно носити з собою або йти на віддалений об'єкт в повному комплекті одягу.

Компанія BALTECH знайшла рішення для універсального і розумного технічного обслуговування і ремонту електричного устаткування. Для даного металургійного підприємства було запропоновано встановити на всі шафи електрообладнання інфрачервоні вікна (IR-windows) серії BALTECH TR-55W і BALTECH TR-95W, а також найсучасніший термографічний комплекс BALTECH TR-01800 Zorro з 3D мультимедійним відеомодулем і матрицею 640х480 пікселів. Дане комплексне рішення по стратегії «Технології надійності» дозволило виконувати тепловізором якісну термографію, для інфрачервоних вікон, які були встановлені високо або навпаки дуже низько для зручності спостереження підключаються 3D відеоокуляри для детального спостереження, а найголовніше була забезпечена безпека, оскільки відпала необхідність відкривати всі електричні шафи. Найцікавіше, що це сучасне рішення виявилося дешевше і з економічної точки зору. Вартість даного рішення в комплексі склала 39890€ c податками і безкоштовним навчанням на металургійному підприємстві за курсом TOP-104 «Основи тепловізійної діагностики електрообладнання» всіх бригад даного сервісного департаменту.

Компанія BALTECH GmbH запрошує всіх технічних фахівців на навчальний тренінг Reliability technologies.

Kapcsolatfelvétel:
Ingatlanjog